FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Olivier Bois von KurskProgramme AssociateDTU Management45 33 52 46obvk@dtu.dk
Jeppe MouritsenStartup i Skylab IncubatorDTU Skylabjepmou@dtu.dk
Christian Munch Jakobsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabchrjak@dtu.dk
Narendrakrishnan NeythalathErhvervs-ph.d.DTU Computenane@dtu.dk
Martin Amdi Pedersenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmamdipe@dtu.dk
Arianna Schiano LomorielloPostdocDTU Computearilom@dtu.dk
Studievejleder 1TestpersonAUSstudone@dtu.dk
Ashik A.SPh.d.-studerendeDTU Fotonik71 84 22 55ashas@fotonik.dtu.dk
Amctest3 AMCTestprofilIT Serviceamcttre@dtu.dk
Øyvind AablingSpecialkonsulentIT Service35 88 82 15oyva@dtu.dk
https://www.food.dtu.dk/service/telefonbog
13 MAJ 2021