PERSON SEARCH

Who

Where

Phonebook

Name Title Unit Ph. E-mail
Aleksandra DavydovaVidenskabelig assistentNational Food Institutealeda@dtu.dk
Peter Reimer StubbeMSc in EngineeringNational Food Institute+45 45 25 75 14prst@food.dtu.dk
Fermina PetersenLaboratory service assistantNational Food Institute+45 35 88 61 68fesc@food.dtu.dk
Karen Ingeborg DamLaboratory Technician TraineeNational Food Institute+45 35 88 73 85kaida@food.dtu.dk
Ulla HassEmerita, ProfessorNational Food Instituteulha@food.dtu.dk
Riuyinosa IgbinoviaLaboratory technicianNational Food Institute+45 93 51 06 75riig@food.dtu.dk
Cui ZhouVisiting ResearcherNational Food Institutecuizho@food.dtu.dk
Hans VerhagenVisiting Researcher, professorNational Food Institutehansver@food.dtu.dk
Line Jensen OstenfeldResearch AssistantNational Food Institutelijen@food.dtu.dk
ERIK lagerstyringsprogramBruger til lagerstyringsprogramNational Food Instituteeriks@dtu.dk
https://www.food.dtu.dk/english/service/phonebook?qt=DtuPersonQuery&descending=False&fr=1&sorton=orgEn
24 OCTOBER 2021